Система багатопрофільної, фізіологічної реабілітації Центру «Здоров’я сім’ї» розроблена Європейським Університетом Функціональної Медицини, Білоруським інноваційним фондом, Харківською медичною академією післядипломної освіти, Буковинським медичним університетом.

Система включає:

  1. Доклінічну електродинамічну діагностику на апараті Паркес-Д, що визначає функціональний стан організму людини, що дозволяє в динаміці оцінювати ефективність реабілітаційних заходів, що проводяться.
  2. Системне проведення електродинамічної корекції функціонального стану організму на фізіотерапевтичних приладах Паркес-Л.
  3. Багатопрофільна фітореабілітація препаратами “Здоров’я сім’ї”.
  4. Авторська сполучнотканинна рефлексотерапія.
  5. Трансдермальна терапія фітокрем «Здоров’я сім’ї».
  6. Відновлювальна терапія проблем носоглотки спеціалізованими фітоспреями.
  7. Спеціалізоване функціональне харчування.
  8. Проведення реабілітаційної програми методами сегментарного та сполучнотканинного масажу, мануальної терапії, гірудотерапії, рефлексотерапії, кінезітерапії.

Доклінічне електродинамічне визначення функціонального стану організму на програмно-комп’ютерному комплексі Паркес-Д

Є новітнім варіантом приладу в галузі функціональної медицини, з використанням сучасних електронних та інформаційних розробок. Дозволяє провести обстеження фізіологічного стану організму, визначити функціональні порушення, локалізувати їх за органами та системами, досліджувати наявність прихованих вогнищ інфекції та запальних змін. Диференціально визначити наявність токсико-паразитарних обтяжень, вплив екофакторів та довкілля на життєдіяльність організму. Оцінити біохімічні та фізіологічні параметри, визначити резонансну переносимість медикаментів та продуктів харчування, встановити психологічний функціональний статус. Неінвазивність методики дозволяє у поступовій динаміці проводити контроль над ефективністю проведення реабілітаційних заходів.

Електродинамічна корекція функціонального стану організму апаратами Паркес-Л

Дія приладів ґрунтується на використанні фізіологічних електромагнітних полів, властивих організму людини. Працює принцип малих дозувань, фізіологічність впливу, висока терапевтична ефективність, практична відсутність побічних дій та протипоказань. Простота використання та доступність, портативність дозволяють застосовувати прилади навіть у домашніх умовах.

Вплив за допомогою інфрачервоного випромінювання та контактних електродів, дистанційність, низька інтенсивність випромінювання призводять до підвищення адаптаційних реакцій організму, синхронізації біологічних коливань з внутрішніми ритмами людини, формування біологічно зворотного зв’язку в регулюванні життєдіяльності. Принцип дії також ґрунтується на рефлекторному впливі низькочастотних електричних імпульсів на рецептори шкіри та мембрани клітин. При цьому відбувається розширення капілярів, покращення мікроциркуляції, вивільнення ферментів, синтез білка, покращення обміну речовин, трофічних та регенераторних процесів. Через нервові рецептори відбувається передача сигналів до внутрішніх органів, що сприяє протизапальній, імунорегулюючій дії приладу.

Комплексна фітореабілітація рослинними препаратами «Здоров’я сім’ї»

Фітозбори (34 найменувань), показані для корекції функціональних порушень органів та систем. Головними перевагами їх є органоспецифічність-трави підібрані за ознаками на конкретний орган чи систему, враховується як механізм дії трав, а й певне їх вагове співвідношення, т.к. у різних вагових пропорціях трави мають різний механізм дії. Вибірковість дії- механізм впливу фітозборів відповідає біохімічним процесам, що відбуваються у конкретних органах та системах організму. Натуральність – трави використовуються в чистому вигляді, без додавання допоміжних речовин. Зручність застосування-за бажанням пацієнта трави можуть використовуватися як у вигляді настоїв, так і у вигляді порошку для внутрішнього застосування. Повна засвоюваність в організмі – лікарські рослини застосовуються в мікронному подрібненні, що сприяє їхньому швидкому всмоктуванню. Висока біологічна активність, м’яка дія, відмінна переносимість. Чи не викликає звикання, можливість тривалого застосування, особливо при реабілітації хронічних захворювань. Практична відсутність протипоказань та побічних дій. Повна сумісність зборів між собою-комплексна схема реабілітації дозволяє призначати до 5 фітопрепаратів одночасно. Поєднання з медикаментозними препаратами. Мінімізація доз-препарат застосовується в невеликих дозах (¼ ч.л. на прийом). Повна сумісність зборів між собою-комплексна схема реабілітації дозволяє призначати до 5 фітопрепаратів одночасно. Поєднання з медикаментозними препаратами. Мінімізація доз-препарат застосовується в невеликих дозах (¼ ч.л. на прийом). Повна сумісність зборів між собою-комплексна схема реабілітації дозволяє призначати до 5 фітопрепаратів одночасно. Поєднання з медикаментозними препаратами. Мінімізація доз-препарат застосовується в невеликих дозах (¼ ч.л. на прийом).

Авторський метод сполучнотканинної рефлексотерапії

В основі лежить проведення ін’єкції міофасціальних утворень, тригерних точок та точок акупунктури, використовуючи гомеопатичні розведення ін’єкційних медикаментозних препаратів. Метод присвячений актуальній проблемі медицини – гострим та хронічним больовим синдромам, а також больовим відчуттям, що виникають в окремих м’язах та групах м’язів, хребті, суглобах, підшкірній клітковині, посттравматичних станах, спайкових процесах тощо. Сформульовано нову точку зору про природу виникнення міофасціальних утворень та тригерних зон, виявлено приховані їх взаємозв’язки з функціональними порушеннями. Метод запатентований, використовується у лікарській практиці протягом 25 років.

Трансдермальна терапія фітокремами “Здоров’я сім’ї”

Креми містять абсолютно натуральні витяжки трав, лікувальні олії, збалансований склад поверхнево-активних речовин, що забезпечують високі проникаючі здібності через шкірний бар’єр та забезпечуючи оптимальне перенесення лікарських речовин. Фітокрема впливають на проникність клітинних мембран, впливають на дихання та живлення клітин. Дія кремів спрямована на поліпшення процесів мікроциркуляції, регенерації шкірних покривів, трофічних процесів, місцевого знеболювання, мають виражену протизапальну, протинабрякову, розсмоктуючу, антигрибкову, антибактеріальну та протикліщову дію.

Фітоспреї «Здоров’я сім’ї»

Відновна програма гострих та хронічних захворювань носоглотки. Сприяє профілактиці та лікуванню інфекційно-алергічних порушень носоглотки. Дія комплексу фітоекстрактів, ефірних олій має протизапальний, протинабряковий ефекти, покращують трофічні процеси у слизовій верхніх дихальних відділах.

Функціональне харчування «Здоров’я сім’ї»

Продукти виробляються виключно на основі натуральних, екологічних, біологічно активних інгредієнтів. Білкове харчування – 4 види білкових коктейлів у сухому вигляді зі збалансованими складами високозасвоюваних білків органічного та рослинного походження. Використовується білковий коктейль для регулювання функціональної активності м’язової системи; коктейль для регулювання білкового та ліпідного обміну; білковий вегетаріанський коктейль; білковий VIP-коктейль. Пектиновий коктейль – натуральні пектини овочів, фруктів та трав. Гербамінерал – рослинний комплекс з переважним вмістом мінералів і мікроелементів. Енергія мітохондрій-природний склад антиоксидантів, органічних кислот, що регулюють цикл Кребса, мітохондріальне дихання.