Фітопаразитол

Фітобальзам із вираженою протипаразитарною дією. Випускається у вигляді спрею. Дрібнодисперсне зрошення порожнини рота дозволяє фітокомпонентам миттєво всмоктуватися в слизову та швидко надходити в кров. Фітобальзам призначений для профілактики, впливу на внутрішньотканинні форми паразитів. Має також виражену імунозміцнювальну властивість. Має широкий спектр дії. Чинить вплив на будь-які форми паразитів (віруси, бактерії, гриби, гельмінти, найпростіші, кліщі).

Збільшує в організмі за рахунок природних фітокомпонентів специфічний протипаразитарний імунітет. Сприяє виведенню паразитарних токсинів та формуванню бар’єру від проникнення різних паразитарних форм в організм.

Виражений ефект забезпечений завдяки унікальному складу фітоспрею.

Чорний горіх – найсильніший природний антибіотик, має протигрибкову, антибактеріальну, потужну протиглистову дію. Використовується навіть як онкопротектор, а за старих часів застосовували при укусах змій і в лікуванні туберкульозу.

Лисички – у них містяться хітінманноза, яка безпечна для людини, але є потужною отрутою для паразитів. Тому лисички ніколи не бувають червивими. Цінність їх у тому, що хитинманноза винищує як дорослих особин, а яйця і личинки паразитів.

Гвоздика – за рахунок вмісту ефірної олії евгенол, що бореться з вірусами, мікробами, гельмінтами, туберкульозною паличкою. Виводить токсини та канцерогенні речовини, тонізує організм, знімає запалення та підвищує імунітет.

Прополіс – сильний природний антисептик. Захищає організм від вірусів, бактерій, кліщів, грибів, сприяє швидкому відновленню. Допомагає впоратися із найважчими недугами.

Полин гіркий – очищає організм і надає глистогінну дію, а також ефективно впливає на найпростіші, хламідії, герпес, кандиду, ехінокок. Покращує травлення, відновлює обмін речовин. Найсильніший засіб для приведення організму до ладу.

Піжма – відноситься до рослин антибіотиків. Зупиняє розмноження бактерій, перешкоджає розвитку кишкових паразитів, особливо аскарид, гостриків та лямблій. Народна назва пижми – глистник. Чинить сильну протизапальну дію. Поліпшує роботу печінки.

Екстракт гарбузового насіння і гарбузова олія з давніх часів відома їхня властивість виганяти з організму глистів та інших паразитів, особливо сильно впливає на стрічкові гельмінти. Нормалізує роботу кишечника, покращує обмін речовин, виводить токсини.

Фітопаразитол – натуральний фітобальзам, що сприяє зміцненню імунітету, виведенню токсинів, має сильний ефект, особливо на внутрішньотканинні форми паразитування.

Рекомендовано застосовувати по 2-3 зрошення ротової порожнини 3 рази на день.

Фітобальзам складається з природних компонентів, містить водно-олійну основу, яка, як відомо розшаровується, т.к. не містить емульгаторів, які забезпечують стан емульсії. Тому при застосуванні флакон необхідно струснути. Допускається наявність невеликого осаду.

Протипоказаний вагітним жінкам, які годують груддю, дітям до 14 років, а також при індивідуальній непереносимості.

Ціна: 150грн