Гербамінерал

У ХХІ столітті людство страждає на дефіцит в організмі магнію, цинку, йоду, селену, кальцію, міді, кремнію та інших мікроелементів, необхідних для фізіологічної життєдіяльності. Посилене вживання біохімічно виділених мікроелементів і мінералів, на жаль, не дозволяє до кінця заповнювати мікроелементний дефіцит.

Вчені все частіше говорять про активний перехід на нове покоління мікроелементних препаратів — створення елементів органічних, природних, рослинних харчових добавок з оптимальним природним вмістом мінералів та елементів. Їх перевагами є повна засвоюваність організмом, відсутність передозування, фізіологічний баланс при потраплянні в організм, синергізм у підтримці здоров’я.

Ліки необхідні людству для лікування хвороб, а мінерали та мікроелементи для підтримки здоров’я, обмінних процесів, ко-факторів у ферментативних реакціях, імунологічного захисту клітинних та тканинних біохімічних процесах, антиоксидантних реакціях.

Залізо забезпечує транспорт кисню всім органам.

Цинк бере участь в утворенні білків, входить до складу 200 ферментів, регулює вуглеводний обмін, зміцнює імунну систему, посилює працездатність.

Йод – незамінна складова частина гормонів щитовидної залози, що захищає організм від хвороботворних мікробів.

Селен – захищає клітини від впливу вільних радикалів, зміцнює імунітет, регулює вироблення гормонів, роботу центральної нервової системи, репродуктивну функцію.

Мідь — бере участь у кровотворенні, антиоксидантному та фотозахисту, регулює сполучну тканину.

Хром – входить до складу інсуліну, трипсину, регулює жировий обмін.

Кремній – необхідний для нормальної функції кісткової та сполучної тканини. Міститься в хондроїтині, глюкозамінах, колагені.

Магній – покращує передачу нервових імпульсів, регулює роботу всієї нервової та судинно-серцевої системи.

Кальцій – зміцнює кістки, м’язи.

Харчова добавка «Гербамінерал» завдяки природному рослинному складу містить оптимальну кількість мікроелементів та мінералів, що знаходяться в органічній іонній формі, що забезпечує повне засвоєння та раціональне насичення організмом усім комплексом необхідних мікроелементів та мінералів.

Відповідно до всього складу: хвощ польовий містить до 65% кремнію, астрагал містить до 60% селену. Ламінарія насичена йодом, магнієм, хромом, міддю, цинком.

Спіруліна містить багато цинку, хрому, кальцію, заліза.

Кориця багата на магній, марганець, хром, залізо, кремній.

Оман містить багато цинку, заліза, міді, магнію, кальцію.

Кунжут багатий кальцієм.

«Гербамінерал» сприяє підтримці жирового, мінерального та вуглеводного обміну, зміцнює імунну систему (регулює вміст Т-лімфоцитів, макрофагів), забезпечує утворення ферментів, паракринну регуляцію, клітинного дихання, проникність клітинних мембран, підвищує працездатність, покращує загальне самопочуття.

Ціна: 440грн