Гербакапіляр

Гербакапіляр сприяє наданню регулюючого впливу на капіляри, вени, артерії, покращує кровотік і зменшує набряклість, знижуючи в’язкість крові і зменшуючи проникність судинної стінки, покращує капілярний рух крові в органах людини – усуває застійні явища, нормалізує кислотно-лужний обмін і усуває причину хвороби, а не наслідки.

Компоненти Гербакапіляра мають ангіопротекторну, антиоксидантну, дезінтоксикаційну, гепатопротекторну (антитоксичну), радіопротекторну та протинабрякову дію. Перешкоджають пероксидному окисленню ліпідів клітинних мембран, оберігають стінки судин від пошкодження, зменшують набряклість при запаленні, має гіполіпідемічну активність.

Склад: аргінін, дигідрокверцетин, рутин, таурин, софора, модрина, пелюстки троянди, аскорбінова кислота, янтарна кислота, каштан, шоломник, куркума, чага.

Збалансований склад продукту сприяє зміцненню капілярної мережі, що дозволяє використовувати його при різних порушеннях кровообігу, у тому числі мозкового, стимулює периферичну циркуляцію крові, попереджає застій лімфи, зменшуючи її в’язкість і забезпечуючи таким чином її нормальну плинність.

Біофлавоноїди препарату мають антисклеротичну та протизапальну дію на так звану базисну субстанцію – міжклітинну рідину. Амінокислоти, що містяться в продукті, сприяють поліпшенню обміну речовин.

Рослинні компоненти містять у своєму складі унікальні речовини, які комплексно впливають на серцево-судинну систему та є природними антагоністами фактора агрегації тромбоцитів, завдяки чому перешкоджають утворенню тромбів. Мають виражену судинорозширювальну та мембраностабілізуючу дію на клітини серця і мають антиаритмічні властивості. Нейтралізують дію вільних радикалів за рахунок антиоксидантної активності, а також не допускають окислення ліпопротеїдів низької щільності та розвитку атеросклерозу, сприяють стабілізації клітинних мембран нейронів та допомагають значно покращити мікроциркуляцію у тканинах головного мозку.

Відновлюючи структуру судинної стінки, зменшують її проникність та знижують ризик розвитку геморагічних порушень. Біофлавоноїди препарату являють собою поліфенольні сполуки, які мають ангіопротекторні властивості.

Проціанідини є похідними флавану, їх олігомерні форми, що мають антиоксидантні властивості, здатні вловлювати вільні радикали і забезпечити нормальну проникність капілярів, знизити їх крихкість і підвищити еластичність.

Гербакапіляр, завдяки своєму складу, сприяє:

 • очищення, зміцнення, підвищення еластичності та відновлення стінок судин
 • активної профілактики атеросклерозу
 • зниження ризику розвитку інсультів, інфарктів та їх ускладнень
 • дозволяє покращити відновлювальний період після перенесених хвороб серця та судин
 • сприяє зміцненню стінки вен та артерій, відновленню пошкоджених капілярів, зниженню рівня холестерину та зменшенню в’язкості крові
 • має імуномодулюючу дію, сприяє відновленню резистентності капілярів
 • знижує проникність капілярів, що призводить до гальмування запальної реакції
  зменшує ламкість капілярів, покращує мікроциркуляцію крові
 • покращує коронарний кровотік, нормалізує провідність серцевого м’яза
 • зменшує вивільнення гістаміну та інших медіаторів запалення
 • пов’язує вільні радикали
 • гальмує процеси перекисного окиснення в мембранах клітин
 • покращує доставку кисню клітинам
 • знижує в’язкість крові
 • зменшує агрегацію еритроцитів
 • перешкоджає тромбоутворенню
 • покращує еластичність еритроцитів, забезпечуючи харчування клітин у капілярах
 • нормалізує рівень холестерину в крові, перешкоджаючи розвитку атеросклерозу

Через неправильне харчування, малорухливий спосіб життя, надмірні емоційні переживання, стреси, вікові зміни, погану екологію з’являються блоки перешкоджаючи фізіологічному перебігу крові та енергії.

Коли ми здорові, кров та енергія тече спокійно, рівномірно та безперервно. Саме блокування руху крові викликає хвороби, розвиток запальних процесів в органах та порушення функцій у роботі цілих систем, насамперед серцево-судинної. Кисень і поживні речовини не потрапляють у достатній кількості до клітин нашого організму, і навіть виникають перешкоди виведенню відпрацьованих продуктів нашої життєдіяльності.

Застосування Гербакапіляра є простим, натуральним та ефективним способом регулювати кровотік у судинах, капілярах, а значить створити умови для оздоровлення та омолодження свого організму.

Він підходить для реабілітаційного періоду після важких, хронічних захворювань, як функціональне харчування, що дозволяє відновити гнучкість і пружність тіла, зміцнити капіляри, судини, м’язи, зв’язки, покращити концентрацію уваги та посилити розумові здібності.

Нормалізувати рівномірний перебіг крові та енергії, покращити роботу не тільки серцево-судинної системи, а й усіх внутрішніх органів.

Рекомендовано приймати по 1 капсулі 3 рази на день протягом 2-3 місяців, 2-3 рази на рік

Ціна: 530грн