Home

Технології відновлення
здоров’я та довголіття

Про нас

ТМ ПаркеС

представляє найкращі технології та найпопулярнішу продукцію у сфері оздоровлення, медицини та Wellness.

Досвід практичного використання наших технологій 30 років. Наша продукція є високотехнологічною, інноваційною, екологічною, ексклюзивною.

Нашу продукцію сертифіковано, обґрунтовано науковими статтями, проведенням медичних конференцій, протоколами доклінічних та клінічних досліджень, нововведеннями Академії медичних наук України, методичними рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України.

докладніше

Наша продукція

прилади
фітосуміші
фітокапсули
харчування
фітоспреї
креми та зубна паста
ParkeS medicus New

ParkeS medicus

Апарат призначений для регулювання функціонального стану організму, гармонізації фізіологічних процесів. Новий та найзатребуваніший прилад ParkeS 7 покоління, покращений дизайн та бездоганний комфорт у використанні. Містить 1400 програми. Має підвищені характеристики.

Функціональний тест

Найновіший діагностичний прилад у галузі функціональної медицини, з використанням сучасних електронних та інформаційних технологій. Дозволяє провести обстеження функціонального стану організму, визначити будь-які види порушень, локалізувати їх за органами та системами з високим ступенем достовірності.

Фітосуміші

Головними перевагами є: органоспецифічність - трави підібрані за ознаками на конкретний орган чи систему; натуральність – трави використовуються у чистому вигляді, без додавань допоміжних речовин; зручність застосування та повна засвоюваність в організмі.

Фітокапсули

Рослинні комплекси, що діють на молекулярному та клітинному рівні, забезпечують фізіологічну стабільність біохімічних процесів в організмі. Унікальні комплекси насичення організму антиоксидантами, мікроелементами, вітамінами, ферментами. Вибірковість впливу на зміцнення капілярів, нейронів, м'язової та кісткової тканини, енергетичного апарату клітин, іонообмінних адсорбентних процесів.

Функціональне харчування

Виготовляється виключно на основі натуральних, екологічних, біологічно активних інгредієнтів. Підтримує повноцінне та збалансоване харчування для підтримки здоров'я організму. Сприяє зміцненню імунітету, оптимізації білкового обміну, насичення організму пектинами, біофлавоноїдами та антиоксидантами.

Фітоспреї

Дія комплексів фітоекстрактів та ефірних олій має протизапальні, протинабрякові ефекти, відновлює трофічні процеси та місцевий імунітет у носоглотці, покращує сон, зміцнює імунітет та підвищує протипаразитарний захист. Дрібнодисперсне розпилення спреїв забезпечує швидке всмоктування та кращий ефект.

Креми

Креми містять натуральні витяжки трав, ефірні олії. Дія фітокремів спрямована на поліпшення процесів мікроциркуляції, регенерації шкірних покривів і трофічних процесів, місцевого знеболювання, мають виражену протизапальну, протинабрякову, розсмоктуючу, антигрибкову, антибактеріальну та протикліщову дію.

Зубна паста

Зубна паста створена на основі інноваційних технологій резонансної взаємодії трав. Натуральні компоненти, що входять до складу, ефективно перешкоджають утворенню зубного нальоту, карієсу, зміцнюють ясна. Результат - здорові зуби, здорові ясна та свіже дихання.